AKTUÁLNĚ

MLADÍ FOTBALISTÉ HAVRANU NA HALOVÉM TURNAJI V LOUNECH

04.02.2019 06:04

 

V neděli 3. 2. 2019 jsme za zimního počasí vyjížděli s našimi nejmladšími fotbalisty na halový turnaj do Loun, který byl určen pro ročníky 2012 a mladší.

 CELÝ PŘÍSPĚVEK

MÁTE SLOVO S DUŠANEM KRIVSKÝM

15.01.2019 10:11

Ve čtvrtek 10. ledna 2019 odvysílala Česká televize další díl pořadu Michaely Jílkové „Máte slovo“. Jeho tématem bylo rozdělení Československa v roce 1993 a hostem diskuse byl mimo herce Andreje Hryce, exnáměstka někdejšího federálního ministra zahraničí Alexandra Vondry, předsedy Česko-slovenské komise historiků Jana Rychlíka, dramatika a režiséra Blaho Uhlára, obyvatele Chebu Ivana Korandy i čestný občan Kryr Dušan Krivský.CELÝ PŘÍSPĚVEK

SK HAVRAN KRYRY – mladší přípravka

14.01.2019 18:31

 

 

 

V pátek 4. 1. 2019 jsme zahájili s našimi nejmladšími fotbalisty zimní přípravu na jarní část sezóny, která nám startuje začátkem dubna.

 

 

 CELÝ PŘÍSPĚVEK

DUŠAN KRIVSKÝ V ČESKÉ TELEVIZI?

08.01.2019 10:28

Čestný občan Kryr Dušan Krivský byl pozván Michaelou Jílkovou do pořadu české televize „Máte slovo“, tentokrát na téma rozdělení Československa. Veřejnoprávní televize ho vysílá ve čtvrtek 10. ledna 2019 ve 21,45 hod.

Bylo chybou rozdělení Československa?

Moderátorka Michaela Jílková bude v přímém přenosu společně se svými hosty diskutovat o rozdělení Československa. Diskutovat budou: Andrej Hryc – herec a politik, Alexandr Vondra – exnáměstek federálního ministra zahraničí ČSFR, Jan Rychlík – předseda Česko-slovenské komise historiků za českou stranu, Blaho Uhlár – režisér a dramatik, Dušan Krivský – obyvatel příhraničního města Skalica, Ivan Koranda – důchodce z Chebu, a další.

 CELÝ PŘÍSPĚVEK

PŘÍSPĚVEK PANA VÁGNERA ZAVÁDÍ

05.01.2019 09:11

 

 

 

Pan Josef Vágner, jak mi napsal, chce věci dělat tak, jak se dělat mají. Tedy seriózně, nezaujatě a pravdivě.

 

 

 CELÝ PŘÍSPĚVEK

K ROZHOVORU S MIROSLAVEM BRDOU

04.01.2019 06:18

Jako reakce na „Rozhovor s Miroslavem Brdou“ mi přišlo vyjádření pana Josefa Vágnera. Protože nešlo o jakýkoli atak na starostu našeho města, ale výtka byla směřována výhradně k mé osobě a k mojí publikační činnosti, požádal jsem Pepíka o setkání a rozhovor. „Nejsem veřejně činným občanem. Povídat si můžeme, ale nemám zájem o svou vlastní prezentaci v mediálním prostoru. Jde mi jen o to, aby se věci dělaly, jak mají: seriózně, nezaujatě a pravdivě,“ napsal mi.

 

Já souhlasím.

 CELÝ PŘÍSPĚVEK

POHODOVÉ VÁNOCE A DO NOVÉHO ROKU VŠE NEJ... NEJ...

22.12.2018 11:52

CO NAŠI ZASTUPITELÉ A JEJICH VÁNOCE?

13.12.2018 08:09

 

Zeptali jsme se, jak naši zastupitelé tráví Vánoce. Série krátkých rozhovorů byla připravena pro prosincové číslo Kryrské rozhledny.

 CELÝ PŘÍSPĚVEK

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
počítadlo.abz.cz

Vítejte na našem webu

KRYRY info

Původně se tento web nazýval KRYRSKÝM KANÁLEM. Proč ale kanálem?

Zadáme-li toto slovo do významového slovníku, objeví se těch významů hned několik. Může znamenat například součást kanalizace, stoku. To může evokovat až jakýsi bulvární podtext. V rámci komunikace se s významem tohoto slova setkáme třeba ve smyslu televizního programu, informační kanál je pak zdrojem informací.

A právě onen bulvární podtext se nelíbil představitelům města, kteří tyto stránky přivítali sice s povděkem, ale touto výhradou. Přejmenovat... a padaly i návrhy. Třeba Ďuranoviny..

Zvolil jsem méně sugestivní, méně osobní jméno.

KRYRY info

Nechť tento web slouží obyvatelům tohoto krásného města právě jako zdroj informací, nechť je pro ně kanálem právě jen v onom informačním smyslu tohoto slova.