AKTUÁLNĚ

ROZHOVOR S IVANEM KRUMLEM

12.04.2011 21:08

Ivan Kruml oslavil letos 1. dubna své čtyřiačtyřicáté narozeniny. Rychle dodává, že nejde o Apríl… vystudoval střední školu (gymnázium v Podbořanech), celý život se zajímá o kulturně-společenské dění a až do včerejšího dne byl přes deset let zaměstnán jako konzultant zákaznického centra T-Mobile v Lounech. Co se týká jeho rodinných poměrů, rád by si ponechal, alespoň částečně, právo na soukromí. Prozradil nám o sobě jenom tolik, že úspěšně a rád spolupracuje při svých aktivitách se synem Michalem (22 let) a raduje se z nejmladšího z dětí, ročního synka Vašíka, který má, shodou okolností, narozeniny o jediný den později, než on sám.

 

CELÝ ROZHOVOR

   

<< 62 | 63 | 64 | 65 | 66
počítadlo.abz.cz

Vítejte na našem webu

KRYRY info

Původně se tento web nazýval KRYRSKÝM KANÁLEM. Proč ale kanálem?

Zadáme-li toto slovo do významového slovníku, objeví se těch významů hned několik. Může znamenat například součást kanalizace, stoku. To může evokovat až jakýsi bulvární podtext. V rámci komunikace se s významem tohoto slova setkáme třeba ve smyslu televizního programu, informační kanál je pak zdrojem informací.

A právě onen bulvární podtext se nelíbil představitelům města, kteří tyto stránky přivítali sice s povděkem, ale touto výhradou. Přejmenovat... a padaly i návrhy. Třeba Ďuranoviny..

Zvolil jsem méně sugestivní, méně osobní jméno.

KRYRY info

Nechť tento web slouží obyvatelům tohoto krásného města právě jako zdroj informací, nechť je pro ně kanálem právě jen v onom informačním smyslu tohoto slova.