TELEVARIETÉ 2011

09.03.2011 15:28

Travesti skupina HANKY PANKY uvádí pořad TELEVARIETÉ 2011 - to je název zbrusu nového zábavného pořadu nejlepší české travesti skupiny Hanky Panky, která po předchozím úspěchu opět přijíždí do Kryr s show plnou nápaditých kostýmů, vtipných scének a především hudebních melodií.

Slečny Dolores, Stefany, Sofia a mistr Alex tentokrát zavzpominájí na oblíbený televizní pořad 80. let, který v jejich podání přenesli do současnosti. Kromě známé moderátorské dvojice Vladimíra Dvořáka a Jiřiny Bohdalové, kteří nemohou samozřejmě v pořadu s tímto názvem chybět, přijali pozvání do TELEVARIETÉ skupiny Hanky Panky i zpěvačky a zpěváci jako jsou například Naďa Urbánková, Karel Zich, Jiří Korn spolu s Helenou Vondráčkovou, Věra Špinarová, Ilona Csáková, Helena Vrtichová s nezapomenutelným hitem Diridonda, ale i hvězdy ze zahraničí jako Bonnie Tyler, Donna Summer, Shakira, Kylie Minoque a další.

Pořad, který se těší oblibě v řadě vyprodaných sálů po celé České i Slovenské republice, přiváží skupina Hanky Panky i do Kryr.

KDY?

28.5.2011 od 19:00 hodin

KDE?

KULTURNÍ DŮM KRYRY

VSTUPNÉ: 210,- Kč předprodej / 230,- na místě