Kniha návštěv

Datum: 26.06.2012

Vložil: David

Titulek: Re: kniha

https://kryrysudetenland.webnode.cz/

Datum: 18.12.2011

Vložil: Host

Titulek: Díky za informace

Děkuji za velmi kvalitní informace. Možná by bylo dobré podrobněji informovat občany o tom, co si kdo kupuje za zboží v Penny. Velmi mne rozhořčilo třeba to, jak si může marnotratná M.H. dovolit kupovat si v dnešní době dvoulitrovou kolu a půl kila bramborového salátu. To je opravdu odsouzeníhodné. Takhle prošustrovat dvě stovky! Možná by stálo za to vytvořit novou rubriku "Zajímavosti z Penny" a tam, bychom si mohli prohlížet účty a komentáře k tomu, za co, kdo a kolik utrácí. To by bylo něco opravdu investigativního. Škoda jen, že pan autor je jen pokladní a nepracuje jako lékař nebo třeba farář. To bychom se mohli dozvědět i zajímavější pikantnosti.Ale i tak jsou jeho veselé pohádkové příběhy z Penny skutečně k pobavení. Díky za to.Je vidět, že má bohatou fantazii. Tak ať mu vydrží !

Datum: 20.12.2011

Vložil: Pavel Ďuran

Titulek: Re: Díky za informace

Za názor děkuji, je podnětný.

Slíbil jsem vedení Penny marketu, že se k záležitosti dál nebudu vyjadřovat. Tímto svůj slib plním.

Datum: 21.04.2012

Vložil:

Titulek: Re: Díky za informace

Já se podepíši jako Já , jestli ten pán chce zůstat v anonimytě , tak radši ať mlčí ( d---ou ) pokud se za ni stydí . Je to jisté hrdinství . Máš šanci ANONIME mě tady odepsat . Jestli nemám pravdu , rád se Ti omluvím . Já

Datum: 18.10.2011

Vložil: Josef Hurt

Titulek: Pozdrav od nového faráře

Zdravím srdečně. Jmenuji se Josef Hurt a od 1.10. jsem novým farářem v Kryrech.
Josef Hurt, zvu na webové stránky www.josefhurt.cz. Slouží ke reflexi o severních Čechách, k dění a předávání pozitivních zpráv v době, kdy bulvár různého druhu předává spíše drby a zprávy negativní nebo jen legrační.

Datum: 06.06.2011

Vložil: Vašek

Titulek: Rozhledna-dodatek

Píšeš že bys tu folii vyměníl ? Kdy a za jakou ? Nebo snad sundal ?
Požádat někoho kdo není , není až tak snadné , nemyslíš ???

Datum: 06.06.2011

Vložil: Vašek

Titulek: Rozhledna

Pisatel nepodepsaného mailu je zřejmě jeden z těch kteří kritizují vždy a všechno a nic ještě neudělali. Znám takovích dost . K článku: Že by onen lepič fólie se pozeptal komu se líbí originál rozhledny nebo nějaký žabí či pekelný paskvil? "Možná" kdyby se nechalo na vůli jedince by se mohlo na rozhledně objevit kdo ví co . Také píšeš že to mohl být nápad starosty,(myslíš si že je tak hloupí ?) Já si myslím že květiny zpestří Kryry lépe než ŽABÍ či PEKELNICKÁ rozhledna . Vasek.Frantisek@seznam.cz

Datum: 18.05.2011

Vložil: Zdenka

Titulek: pochvala

Chtěla bych Vás pochválit za tento web. Je perfektně udělaný, všichni si tady přečtou plno užitečných informací jak o dění v Kryrech, nově i od do, prostě děkuji za perfektní práci.

Datum: 19.05.2011

Vložil: Pavel Ďuran

Titulek: Re: pochvala

Děkuju.

Vaše pochvala - pochvala Vás všech mne těší.

Datum: 18.04.2011

Vložil: Vašek

Titulek: OK

To nemá chybu , vydržať !!!

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek